Emajõe õppekeskus

Üldinfo
Kaart
Registrikood
70004471

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Sotsiaalpedagoogid Õpetajad Järelevalve Tugipersonal Haiglaõpe Emajõe õppekeskus Valgejõe õppekeskus

Ametikoht
 
Juhtkond (12)

Kristin Hollo

Direktor
5348 4171
kristin.hollo@mhk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Eelneval kokkuleppel

Merike Nakström

Õppekeskuse juht (Valgejõe)
5647 3406
merike.nakstrom@mhk.edu.ee


Anne Annus

Personalijuht
5788 8771
anne.annus@mhk.edu.ee


Kristin Kallisaar

Juhiabi
5685 5968
kristin.kallisaar@mhk.edu.ee


Merle Penek

Sekretär (Valgejõe)
528 9696
merle.penek@mhk.edu.ee


Hurma Toru

Õppealajuhataja (Emajõe)
5788 8772
hurma.toru@mhk.edu.ee


Gerli Brifk

Sotsiaaltööjuht (Emajõe)
5558 8795
gerli.brifk@mhk.edu.ee


Merle Vill

Vanemsotsiaalpedagoog
5625 3175
merle.vill@mhk.edu.ee


Rauno Klaos

Järelevalve peaspetsialist
5688 0744
rauno.klaos@mhk.edu.ee


Veiko Annok

Finantsjuht
5558 8975
veiko.annok@mhk.edu.ee


Toivo Kähari

Järelevalve koordinaator (Valgejõe)
5333 1121
toivo.kahari@mhk.edu.ee


Ainar Annus

Majandusspetsialist (Emajõe)
5620 2041
ainar.annus@mhk.edu.ee

Sotsiaalpedagoogid (12)

Maarja Allikas-Senka

Sotsiaalpedagoog (Valgejõe)
5625 3173
maarja.allikas-senka@mhk.edu.ee


Larisa Bõkova

Sotsiaalpedagoog (Emajõe)
5193 7146
larisa.bokova@mhk.edu.ee


Maarja Hanson

Sotsiaalpedagoog (Emajõe)
5660 2444
maarja.hanson@mhk.edu.ee


Margit Kalda

Sotsiaalpedagoog (Valgejõe)
5684 4857
margit.kalda@mhk.edu.ee


Margot Lippmaa

Sotsiaalpedagoog (Emajõe)
5685 5908
margot.lippmaa@mhk.edu.ee


Natalija Loginova-Mametova

Sotsiaalpedagoog (Valgejõe)
5685 6900
natalija.loginova@mhk.edu.ee


Katrin Merila

Sotsiaalpedagoog (Valgejõe)
5335 9232
katrin.merila@mhk.edu.ee


Virge Nurk

Sotsiaalpedagoog (Emajõe)
5622 2147
virge.nurk@mhk.edu.ee


Ivo Paju

Sotsiaalpedagoog (Valgejõe)
5625 3180
ivo.paju@mhk.edu.ee


Pernilla Prual

Sotsiaalpedagoog (Valgejõe)
5698 8732
pernilla.prual@mhk.edu.ee


Neveli Uibos

Sotsiaalpedagoog (Emajõe)
5690 4542
neveli.uibos@mhk.edu.ee


Ülle Vene

Sotsiaalpedagoog (AART treener)
5333 2498
ulle.vene@mhk.edu.ee

Õpetajad (31)

Ivar Abner

Õpetaja (Valgejõe)
ivar.abner@mhk.edu.ee


Hede Alapert

Õpetaja (Valgejõe)
hede.alapert@mhk.edu.ee


Pille Ellamik

Õpetaja (Emajõe)
pille.ellamik@mhk.edu.ee


Merike Hirsnik

Õpetaja (Emajõe)
merike.hirsnik@mhk.edu.ee


Tea Grauberg

Õpetaja (Valgejõe)
tea.grauberg@mhk.edu.ee


Nadežda Jevtšišina

Õpetaja (Valgejõe)
nadezda.jevtsisina@mhk.edu.ee


Eda Jüris

Õpetaja (Emajõe)
eda.juris@mhk.edu.ee


Eve Kasekamp

Õpetaja (Valgejõe)
eve.kasekamp@mhk.edu.ee


Viktor Korsmik

Õpetaja (Emajõe)
viktor.korsmik@mhk.edu.ee


Jelena Kõre

Õpetaja (Valgejõe)
jelena.kore@mhk.edu.ee


Raili Kübar

Õpetaja (Emajõe)
raili.kubar@mhk.edu.ee


Tatiana Lavronenko

Õpetaja (Valgejõe)
tatiana.lavronenko@mhk.edu.ee


Leena Lesnõh

Õpetaja (Valgejõe)
leena.lesnoh@mhk.edu.ee


Loore Lifländer

Õpetaja (Emajõe)
loore.liflander@mhk.edu.ee


Niina Muhhina

Õpetaja (Emajõe)
niina.muhhina@mhk.edu.ee


Ülle Murula

Õpetaja (Valgejõe)
ulle.murula@mhk.edu.ee


Marit Mäealu

Õpetaja (Emajõe)
marit.maealu@mhk.edu.ee


Kati Palmsalu

Õpetaja (Valgejõe)
kati.palmsalu@mhk.edu.ee


Ruth Pihle

Õpetaja (Emajõe)
ruth.pihle@mhk.edu.ee


Kersti Põldma

Õpetaja (Valgejõe)
kersti.poldma@mhk.edu.ee


Aare Reimann

Õpetaja (Valgejõe)
aare.reimann@mhk.edu.ee


Olga Russing

Õpetaja (Emajõe)
olga.russing@mhk.edu.ee


Svetlana Saar

Õpetaja (Valgejõe)
svetlana.saar@mhk.edu.ee


Tiiu Saluste

Õpetaja (Valgejõe)
tiiu.saluste@mhk.edu.ee


Marjette Maie Müntser

Õpetaja (Valgejõe)
marjette.muntser@mhk.edu.ee


Ilme Sõber

Õpetaja (Emajõe)
ilme.sober@mhk.edu.ee


Peeter Vaikmaa

Õpetaja (Valgejõe)
peeter.vaikmaa@mhk.edu.ee


Jaanis Valk

Õpetaja (Valgejõe)
jaanis.valk@mhk.edu.ee


Viive Välimets

Õpetaja (Valgejõe)
viive.valimets@mhk.edu.ee


Aleksei Zamošnikov

Õpetaja (Emajõe)
aleksei.z@mhk.edu.ee


Inga Zemit

Õpetaja (Emajõe)
inga.zemit@mhk.edu.ee

Tugipersonal (15)

Killu Kaare

Psühholoog (Emajõe)
5623 2611
killu.kaare@mhk.edu.ee


Elo Mets

Psühholoog (Emajõe)
5622 2148
elo.mets@mhk.edu.ee


Birgit Tallmeister

MDFT superviisor-terapeut
5788 8770
birgit.tallmeister@mhk.edu.ee


Natalia Haljaste

MDFT terapeut
5690 4715
natalia.haljaste@mhk.edu.ee


Mare Kannikka-Sibrits

MDFT terapeut
5685 2480
mare.kannikka-sibrits@mhk.edu.ee


Cädri-Ly Tjapkin

MDFT terapeut
5396 7775
cadri-ly.tjapkin@mhk.edu.ee


Anna-Liisa Lepasepp

Karjäärinõustaja
5625 3171
anna-liisa.lepasepp@mhk.edu.ee


Marily Jaanson

Eripedagoog
marily.jaanson@mhk.edu.ee


Perit Olesk

Eripedagoog
perit.olesk@mhk.edu.ee


Riina Lumpre

Õde (Emajõe)
5551 0796
riina.lumpre@mhk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Maarjamaa Hariduskolleegiumi Emajõe õppekeskuses osutab tervishoiuteenust Tartu Koolitervishoiu OÜ (tegevusluba L02675).

Vastuvõtuaeg:

E 9:00-15:00
T 9:00-15:00
muul ajal kokkuleppel

Jelena Karpova

Kooliõde (Valgejõe)
5305 2981
jelena.karpova@mhk.edu.ee


Marina Annus

IT-spetsialist/haridustehnoloog (Valgejõe)
5625 3176
marina.annus@mhk.edu.ee


Ain Jahhu

IT-spetsialist
5656 5249
ain.jahhu@mhk.edu.ee


Toitlustus ja söökla - Ly Kibena

Peakokk (Emajõe)
5551 0790
ly.kibena@mhk.edu.ee


Toitlustus ja söökla - Piret Mägi

Peakokk (Valgejõe)
piret.magi@mhk.edu.ee

Haiglaõpe (10)

Anne Grišan

Õpetaja (Haiglaõpe)
anne.grisan@mhk.edu.ee


Natalja Hermann

Õpetaja (Haiglaõpe)
natalja.hermann@mhk.edu.ee


Hilda Looper

Õpetaja (Haiglaõpe)
hilda.looper@mhk.edu.ee


Raimond Madisson

Õpetaja (Haiglaõpe)
raimond.madisson@mhk.edu.ee


Merike Mändla

Õpetaja (Haiglaõpe)
merike.mandla@mhk.edu.ee


Anja Männiksaar

Õpetaja (Haiglaõpe)
anja.manniksaar@mhk.edu.ee


Elerin Põder

Õpetaja (Haiglaõpe)
elerin.poder@mhk.edu.ee


Elina Savinen

Õpetaja (Haiglaõpe)
elina.savinen@mhk.edu.ee


Hele Täär

Õpetaja (Haiglaõpe)
hele.taar@mhk.edu.ee


Marika Veski

Õpetaja (Haiglaõpe)
marika.veski@mhk.edu.ee

Emajõe õppekeskus (39)

Kristin Hollo

Direktor
5348 4171
kristin.hollo@mhk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Eelneval kokkuleppel

Kristin Kallisaar

Juhiabi
5685 5968
kristin.kallisaar@mhk.edu.ee


Anne Annus

Personalijuht
5788 8771
anne.annus@mhk.edu.ee


Hurma Toru

Õppealajuhataja (Emajõe)
5788 8772
hurma.toru@mhk.edu.ee


Rauno Klaos

Järelevalve peaspetsialist
5688 0744
rauno.klaos@mhk.edu.ee


Veiko Annok

Finantsjuht
5558 8975
veiko.annok@mhk.edu.ee


Ainar Annus

Majandusspetsialist (Emajõe)
5620 2041
ainar.annus@mhk.edu.ee


Gerli Brifk

Sotsiaaltööjuht (Emajõe)
5558 8795
gerli.brifk@mhk.edu.ee


Toitlustus ja söökla - Ly Kibena

Peakokk (Emajõe)
5551 0790
ly.kibena@mhk.edu.ee


Riina Lumpre

Õde (Emajõe)
5551 0796
riina.lumpre@mhk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Maarjamaa Hariduskolleegiumi Emajõe õppekeskuses osutab tervishoiuteenust Tartu Koolitervishoiu OÜ (tegevusluba L02675).

Vastuvõtuaeg:

E 9:00-15:00
T 9:00-15:00
muul ajal kokkuleppel

Ain Jahhu

IT-spetsialist
5656 5249
ain.jahhu@mhk.edu.ee


Killu Kaare

Psühholoog (Emajõe)
5623 2611
killu.kaare@mhk.edu.ee


Ülle Vene

Sotsiaalpedagoog (AART treener)
5333 2498
ulle.vene@mhk.edu.ee


Margot Lippmaa

Sotsiaalpedagoog (Emajõe)
5685 5908
margot.lippmaa@mhk.edu.ee


Virge Nurk

Sotsiaalpedagoog (Emajõe)
5622 2147
virge.nurk@mhk.edu.ee


Neveli Uibos

Sotsiaalpedagoog (Emajõe)
5690 4542
neveli.uibos@mhk.edu.ee


Maarja Hanson

Sotsiaalpedagoog (Emajõe)
5660 2444
maarja.hanson@mhk.edu.ee


Birgit Tallmeister

MDFT superviisor-terapeut
5788 8770
birgit.tallmeister@mhk.edu.ee


Pille Ellamik

Õpetaja (Emajõe)
pille.ellamik@mhk.edu.ee


Merike Hirsnik

Õpetaja (Emajõe)
merike.hirsnik@mhk.edu.ee


Eda Jüris

Õpetaja (Emajõe)
eda.juris@mhk.edu.ee


Raili Kübar

Õpetaja (Emajõe)
raili.kubar@mhk.edu.ee


Viktor Korsmik

Õpetaja (Emajõe)
viktor.korsmik@mhk.edu.ee


Loore Lifländer

Õpetaja (Emajõe)
loore.liflander@mhk.edu.ee


Marit Mäealu

Õpetaja (Emajõe)
marit.maealu@mhk.edu.ee


Niina Muhhina

Õpetaja (Emajõe)
niina.muhhina@mhk.edu.ee


Ruth Pihle

Õpetaja (Emajõe)
ruth.pihle@mhk.edu.ee


Kadri Roon

Huvijuht (Emajõe)
5551 0794
kadri.roon@mhk.edu.ee


Olga Russing

Õpetaja (Emajõe)
olga.russing@mhk.edu.ee


Ilme Sõber

Õpetaja (Emajõe)
ilme.sober@mhk.edu.ee


Aleksei Zamošnikov

Õpetaja (Emajõe)
aleksei.z@mhk.edu.ee


Natalia Haljaste

MDFT terapeut
5690 4715
natalia.haljaste@mhk.edu.ee


Anna-Liisa Lepasepp

Karjäärinõustaja
5625 3171
anna-liisa.lepasepp@mhk.edu.ee


Kadi Peedo

Ringijuht (Emajõe)
kadi.peedo@mhk.edu.ee


Larisa Bõkova

Sotsiaalpedagoog (Emajõe)
5193 7146
larisa.bokova@mhk.edu.ee


Inga Zemit

Õpetaja (Emajõe)
inga.zemit@mhk.edu.ee


Elo Mets

Psühholoog (Emajõe)
5622 2148
elo.mets@mhk.edu.ee


Cädri-Ly Tjapkin

MDFT terapeut
5396 7775
cadri-ly.tjapkin@mhk.edu.ee


Marily Jaanson

Eripedagoog
marily.jaanson@mhk.edu.ee

Valgejõe õppekeskus (39)

Kristin Hollo

Direktor
5348 4171
kristin.hollo@mhk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Eelneval kokkuleppel

Merike Nakström

Õppekeskuse juht (Valgejõe)
5647 3406
merike.nakstrom@mhk.edu.ee


Merle Penek

Sekretär (Valgejõe)
528 9696
merle.penek@mhk.edu.ee


Rauno Klaos

Järelevalve peaspetsialist
5688 0744
rauno.klaos@mhk.edu.ee


Toivo Kähari

Järelevalve koordinaator (Valgejõe)
5333 1121
toivo.kahari@mhk.edu.ee


Kertu Allik

Ringijuht (Valgejõe)
kertu.allik@mhk.edu.ee


Ivo Paju

Sotsiaalpedagoog (Valgejõe)
5625 3180
ivo.paju@mhk.edu.ee


Natalija Loginova-Mametova

Sotsiaalpedagoog (Valgejõe)
5685 6900
natalija.loginova@mhk.edu.ee


Jelena Karpova

Kooliõde (Valgejõe)
5305 2981
jelena.karpova@mhk.edu.ee


Marina Annus

IT-spetsialist/haridustehnoloog (Valgejõe)
5625 3176
marina.annus@mhk.edu.ee


Birgit Tallmeister

MDFT superviisor-terapeut
5788 8770
birgit.tallmeister@mhk.edu.ee


Toitlustus ja söökla - Piret Mägi

Peakokk (Valgejõe)
piret.magi@mhk.edu.ee


Margit Kalda

Sotsiaalpedagoog (Valgejõe)
5684 4857
margit.kalda@mhk.edu.ee


Mare Kannikka-Sibrits

MDFT terapeut
5685 2480
mare.kannikka-sibrits@mhk.edu.ee


Katrin Merila

Sotsiaalpedagoog (Valgejõe)
5335 9232
katrin.merila@mhk.edu.ee


Hede Alapert

Õpetaja (Valgejõe)
hede.alapert@mhk.edu.ee


Tea Grauberg

Õpetaja (Valgejõe)
tea.grauberg@mhk.edu.ee


Nadežda Jevtšišina

Õpetaja (Valgejõe)
nadezda.jevtsisina@mhk.edu.ee


Eve Kasekamp

Õpetaja (Valgejõe)
eve.kasekamp@mhk.edu.ee


Jelena Kõre

Õpetaja (Valgejõe)
jelena.kore@mhk.edu.ee


Tatiana Lavronenko

Õpetaja (Valgejõe)
tatiana.lavronenko@mhk.edu.ee


Leena Lesnõh

Õpetaja (Valgejõe)
leena.lesnoh@mhk.edu.ee


Kati Palmsalu

Õpetaja (Valgejõe)
kati.palmsalu@mhk.edu.ee


Svetlana Saar

Õpetaja (Valgejõe)
svetlana.saar@mhk.edu.ee


Peeter Vaikmaa

Õpetaja (Valgejõe)
peeter.vaikmaa@mhk.edu.ee


Maarja Allikas-Senka

Sotsiaalpedagoog (Valgejõe)
5625 3173
maarja.allikas-senka@mhk.edu.ee


Anna-Liisa Lepasepp

Karjäärinõustaja
5625 3171
anna-liisa.lepasepp@mhk.edu.ee


Aare Reimann

Õpetaja (Valgejõe)
aare.reimann@mhk.edu.ee


Ivar Abner

Õpetaja (Valgejõe)
ivar.abner@mhk.edu.ee


Viive Välimets

Õpetaja (Valgejõe)
viive.valimets@mhk.edu.ee


Ülle Murula

Õpetaja (Valgejõe)
ulle.murula@mhk.edu.ee


Pernilla Prual

Sotsiaalpedagoog (Valgejõe)
5698 8732
pernilla.prual@mhk.edu.ee


Tiiu Saluste

Õpetaja (Valgejõe)
tiiu.saluste@mhk.edu.ee


Kersti Põldma

Õpetaja (Valgejõe)
kersti.poldma@mhk.edu.ee


Martti Samolberg

Huvijuht (Valgejõe)
+372 5782 6486
martti.samolberg@mhk.edu.ee


Jaanis Valk

Õpetaja (Valgejõe)
jaanis.valk@mhk.edu.ee


Perit Olesk

Eripedagoog
perit.olesk@mhk.edu.ee


Marjette Maie Müntser

Õpetaja (Valgejõe)
marjette.muntser@mhk.edu.ee


Merle Vill

Vanemsotsiaalpedagoog
5625 3175
merle.vill@mhk.edu.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Emajõe õppekeskus

Üldinfo
Kaart
Registrikood
70004471

Valgejõe õppekeskus

Üldinfo
Kaart
Registrikood
70004471