Emajõe õppekeskus

General information
Map
Registrikood
70004471

Contact

Filter

All Juhtkond Sotsiaalpedagoogid Õpetajad Järelevalve Tugipersonal Haiglaõpe Emajõe õppekeskus Valgejõe õppekeskus

Job position
 
Juhtkond (14)

Pille Vaiksaar

Director
5348 4171
pille.vaiksaar@mhk.edu.ee

Reception time:

Eelneval kokkuleppel

Merike Nakström

Head of the learning center
5647 3406
merike.nakstrom@mhk.edu.ee


Anne Annus

Personalijuht
5788 8771
anne.annus@mhk.edu.ee


Kristin Kallisaar

Administative Assistant
5685 5968
kristin.kallisaar@mhk.edu.ee


Merle Penek

Secretary
528 9696
merle.penek@mhk.edu.ee


Hurma Toru

Õppealajuhataja (Emajõe)
5788 8772
hurma.toru@mhk.edu.ee


Virge Messer

Õppealajuhataja (Valgejõe)
5301 0008
virge.messer@mhk.edu.ee


Rauno Klaos

Järelevalve peaspetsialist
5688 0744
rauno.klaos@mhk.edu.ee


Ülle Kund

Sotsiaaltööjuht (Emajõe)
5629 6071
ulle.kund@mhk.edu.ee


Merle Vill

Vanemsotsiaalpedagoog
5625 3175
merle.vill@mhk.edu.ee


Ülle Vene

Teenuste koordinaator
5333 2498
ulle.vene@mhk.edu.ee


Veiko Annok

Financial manager
5558 8975
veiko.annok@mhk.edu.ee


Ainar Annus

Majandusspetsialist (Emajõe)
5620 2041
ainar.annus@mhk.edu.ee


Toivo Kähari

Järelevalve koordinaator (Valgejõe)
5333 1121
toivo.kahari@mhk.edu.ee

Sotsiaalpedagoogid (16)

Gerli Brifk

Sotsiaalpedagoog (Emajõe)
5558 8795
gerli.brifk@mhk.edu.ee


Maarja Hanson

Sotsiaalpedagoog (Emajõe)
5660 2444
maarja.hanson@mhk.edu.ee


Katrin Harjus

Sotsiaalpedagoog (Valgejõe)
5625 3179
katrin.harjus@mhk.edu.ee


Kairi Kruusamäe

Sotsiaalpedagoog (Valgejõe)
5625 3174
kairi.kruusamae@mhk.edu.ee


Margot Lippmaa

Sotsiaalpedagoog (Emajõe)
5685 5908
margot.lippmaa@mhk.edu.ee


Natalija Loginova-Mametova

Sotsiaalpedagoog (Valgejõe)
5685 6900
natalija.loginova-mametova@mhk.edu.ee


Virge Nurk

Sotsiaaltöö spetsialist (Emajõe)
5622 2147
virge.nurk@mhk.edu.ee


Ivo Paju

Sotsiaalpedagoog (Valgejõe)
5625 3180
ivo.paju@mhk.edu.ee


Pernilla Prual

Sotsiaalpedagoog (Valgejõe)
5335 9232
pernilla.prual@mhk.edu.ee


Veronika Tigasoo

Sotsiaaltöö spetsialist (Emajõe)
5690 4723
veronika.tigasoo@mhk.edu.ee


Neveli Uibos

Sotsiaalpedagoog (Emajõe)
5690 4542
neveli.uibos@mhk.edu.ee


Tea Valdre

Sotsiaalpedagoog (Valgejõe)
5625 3172
tea.valdre@mhk.edu.ee


Merle Vill

Vanemsotsiaalpedagoog
5625 3175
merle.vill@mhk.edu.ee


Margit Kalda

Sotsiaalpedagoog (Valgejõe)
5684 4857
margit.kalda@mhk.edu.ee


Merit Vellemäe

Sotsiaaltöö spetsialist (Valgejõe)
5625 3173
merit.vellemae@mhk.edu.ee


Katrin Merila

Sotsiaalpedagoog (Valgejõe)
5335 9232
katrin.merila@mhk.edu.ee

Õpetajad (37)

Hede Alapert

Õpetaja (Valgejõe)
hede.alapert@mhk.edu.ee


Tea Grauberg

Õpetaja (Valgejõe)
tea.grauberg@mhk.edu.ee


Merike Hirsnik

Õpetaja (Emajõe)
merike.hirsnik@mhk.edu.ee


Nadežda Jevtšišina

Õpetaja (Valgejõe)
nadezda.jevtsisina@mhk.edu.ee


Eda Jüris

Õpetaja (Emajõe)
eda.juris@mhk.edu.ee


Eve Kasekamp

Õpetaja (Valgejõe)
eve.kasekamp@mhk.edu.ee


Valentina Komarova

Õpetaja (Valgejõe)
valentina.komarova@mhk.edu.ee


Viktor Korsmik

Õpetaja (Emajõe)
viktor.korsmik@mhk.edu.ee


Jelena Kõre

Õpetaja (Valgejõe)
jelena.kore@mhk.edu.ee


Raili Kübar

Õpetaja (Emajõe)
raili.kubar@mhk.edu.ee


Tatiana Lavronenko

Õpetaja (Valgejõe)
tatiana.lavronenko@mhk.edu.ee


Leena Lesnõh

Õpetaja (Valgejõe)
leena.lesnoh@mhk.edu.ee


Loore Lifländer

Õpetaja (Emajõe)
loore.liflander@mhk.edu.ee


Agni Lumiste

Õpetaja (Valgejõe)
agni.lumiste@mhk.edu.ee


Niina Muhhina

Õpetaja (Emajõe)
niina.muhhina@mhk.edu.ee


Marit Mäealu

Õpetaja (Emajõe)
marit.maealu@mhk.edu.ee


Kati Palmsalu

Õpetaja (Valgejõe)
kati.palmsalu@mhk.edu.ee


Kadi Peedo

Õpetaja (Emajõe)
Ringijuht (Emajõe)
kadi.peedo@mhk.edu.ee


Riho Peil

Õpetaja (Valgejõe)
riho.peil@mhk.edu.ee


Ruth Pihle

Õpetaja (Emajõe)
ruth.pihle@mhk.edu.ee


Urmas Piksar

Õpetaja (Valgejõe)
urmas.piksar@mhk.edu.ee


Vladislav Reznitšenko

Õpetaja (Valgejõe)
vladislav.reznitsenko@mhk.edu.ee


Kadri Roon

Õpetaja (Emajõe)
kadri.roon@mhk.edu.ee


Olga Russing

Õpetaja (Emajõe)
olga.russing@mhk.edu.ee


Svetlana Saar

Õpetaja (Valgejõe)
svetlana.saar@mhk.edu.ee


Tiiu Saluste

Õpetaja (Valgejõe)
tiiu.saluste@mhk.edu.ee


Silvi Sarapuu

Õpetaja (Emajõe)
silvi.sarapuu@mhk.edu.ee


Nataliya Shelabotina

Õpetaja (Valgejõe)
nataliya.shelabotina@mhk.edu.ee


Olga Smaljan-Krjohhova

Õpetaja (Emajõe)
olga.smaljan@mhk.edu.ee


Ilme Sõber

Õpetaja (Emajõe)
ilme.sober@mhk.edu.ee


Mart Teder

Õpetaja (Valgejõe)
mart.teder@mhk.edu.ee


Piia Uuspõld

Õpetaja (Emajõe)
piia.uuspold@mhk.edu.ee


Peeter Vaikmaa

Õpetaja (Valgejõe)
peeter.vaikmaa@mhk.edu.ee


Aleksei Zamošnikov

Õpetaja (Valgejõe)
aleksei.zamosnikov@mhk.edu.ee


Aleksei Zamošnikov (jun)

Õpetaja (Emajõe)
aleksei.z@mhk.edu.ee


Inga Zemit

Õpetaja (Emajõe)
inga.zemit@mhk.edu.ee


Helgi Sumla

Õpetaja (Valgejõe)
helgi.sumla@mhk.edu.ee

Tugipersonal (16)

Mihkel Velström

Psühholoog (Valgejõe)
529 8396
mihkel.velstrom@mhk.edu.ee


Natalia Haljaste

MDFT terapeut
5690 4715
natalia.haljaste@mhk.edu.ee


Gerly Kättmann

MDFT terapeut
gerly.kattmann@mhk.edu.ee


Killu Kaare

Psühholoog (Emajõe)
5623 2611
killu.kaare@mhk.edu.ee


Birgit Tallmeister

MDFT terapeut
5788 8770
birgit.tallmeister@mhk.edu.ee


Cädri-Ly Piller-Petrov

MDFT terapeut
5699 6361
cadri-ly.piller-petrov@mhk.edu.ee


Riina Lumpre

Kooliõde (Emajõe)
5551 0796
riina.lumpre@mhk.edu.ee


Jelena Karpova

Kooliõde (Valgejõe)
5305 2981
jelena.karpova@mhk.edu.ee


Pille Ellamik

Activity leader
555 10 794
pille.ellamik@mhk.edu.ee


Diana Väli-Kurnikov

Huvijuht (Valgejõe)
5686 8410
diana.vali@mhk.edu.ee


Anatoly Buchenkov

Ringijuht (Valgejõe)
anatoly.buchenkov@mhk.edu.ee


Ain Jahhu

IT-spetsialist
5656 5249
ain.jahhu@mhk.edu.ee


Marina Annus

IT-spetsialist/haridustehnoloog (Valgejõe)
5625 3176
marina.annus@mhk.edu.ee


Janno Ott

Haridustehnoloog/valvespetsialist (Emajõe)
5629 6075
janno.ott@mhk.edu.ee


Toitlustus ja söökla

Majandusspetsialist (Emajõe)
5620 2041


Toitlustus ja söökla

Majandusspetsialist (Valgejõe)

Haiglaõpe (3)

Hele Täär

Õpetaja (Haiglaõpe)
hele.taar@mhk.edu.ee


Natalja Hermann

Õpetaja (Haiglaõpe)
natalja.hermann@mhk.edu.ee


Ene Kallaste

Õpetaja (Haiglaõpe)
ene.kallaste@mhk.edu.ee

Emajõe õppekeskus (41)

Pille Vaiksaar

Director
5348 4171
pille.vaiksaar@mhk.edu.ee

Reception time:

Eelneval kokkuleppel

Anne Annus

Personalijuht
5788 8771
anne.annus@mhk.edu.ee


Kristin Kallisaar

Administative Assistant
5685 5968
kristin.kallisaar@mhk.edu.ee


Hurma Toru

Õppealajuhataja (Emajõe)
5788 8772
hurma.toru@mhk.edu.ee


Rauno Klaos

Järelevalve peaspetsialist
5688 0744
rauno.klaos@mhk.edu.ee


Ülle Vene

Teenuste koordinaator
5333 2498
ulle.vene@mhk.edu.ee


Janno Ott

Haridustehnoloog/valvespetsialist (Emajõe)
5629 6075
janno.ott@mhk.edu.ee


Veiko Annok

Financial manager
5558 8975
veiko.annok@mhk.edu.ee


Ainar Annus

Majandusspetsialist (Emajõe)
5620 2041
ainar.annus@mhk.edu.ee


Pille Ellamik

Activity leader
555 10 794
pille.ellamik@mhk.edu.ee


Killu Kaare

Psühholoog (Emajõe)
5623 2611
killu.kaare@mhk.edu.ee


Ülle Kund

Sotsiaaltööjuht (Emajõe)
5629 6071
ulle.kund@mhk.edu.ee


Ain Jahhu

IT-spetsialist
5656 5249
ain.jahhu@mhk.edu.ee


Gerli Brifk

Sotsiaalpedagoog (Emajõe)
5558 8795
gerli.brifk@mhk.edu.ee


Margot Lippmaa

Sotsiaalpedagoog (Emajõe)
5685 5908
margot.lippmaa@mhk.edu.ee


Virge Nurk

Sotsiaaltöö spetsialist (Emajõe)
5622 2147
virge.nurk@mhk.edu.ee


Neveli Uibos

Sotsiaalpedagoog (Emajõe)
5690 4542
neveli.uibos@mhk.edu.ee


Maarja Hanson

Sotsiaalpedagoog (Emajõe)
5660 2444
maarja.hanson@mhk.edu.ee


Birgit Tallmeister

MDFT terapeut
5788 8770
birgit.tallmeister@mhk.edu.ee


Cädri-Ly Piller-Petrov

MDFT terapeut
5699 6361
cadri-ly.piller-petrov@mhk.edu.ee


Natalia Haljaste

MDFT terapeut
5690 4715
natalia.haljaste@mhk.edu.ee


Riina Lumpre

Kooliõde (Emajõe)
5551 0796
riina.lumpre@mhk.edu.ee


Toitlustus ja söökla

Majandusspetsialist (Emajõe)
5620 2041


Eda Jüris

Õpetaja (Emajõe)
eda.juris@mhk.edu.ee


Raili Kübar

Õpetaja (Emajõe)
raili.kubar@mhk.edu.ee


Viktor Korsmik

Õpetaja (Emajõe)
viktor.korsmik@mhk.edu.ee


Loore Lifländer

Õpetaja (Emajõe)
loore.liflander@mhk.edu.ee


Marit Mäealu

Õpetaja (Emajõe)
marit.maealu@mhk.edu.ee


Niina Muhhina

Õpetaja (Emajõe)
niina.muhhina@mhk.edu.ee


Ruth Pihle

Õpetaja (Emajõe)
ruth.pihle@mhk.edu.ee


Kadri Roon

Õpetaja (Emajõe)
kadri.roon@mhk.edu.ee


Olga Russing

Õpetaja (Emajõe)
olga.russing@mhk.edu.ee


Silvi Sarapuu

Õpetaja (Emajõe)
silvi.sarapuu@mhk.edu.ee


Kadi Peedo

Õpetaja (Emajõe)
Ringijuht (Emajõe)
kadi.peedo@mhk.edu.ee


Merike Hirsnik

Õpetaja (Emajõe)
merike.hirsnik@mhk.edu.ee


Veronika Tigasoo

Sotsiaaltöö spetsialist (Emajõe)
5690 4723
veronika.tigasoo@mhk.edu.ee


Ilme Sõber

Õpetaja (Emajõe)
ilme.sober@mhk.edu.ee


Olga Smaljan-Krjohhova

Õpetaja (Emajõe)
olga.smaljan@mhk.edu.ee


Piia Uuspõld

Õpetaja (Emajõe)
piia.uuspold@mhk.edu.ee


Aleksei Zamošnikov (jun)

Õpetaja (Emajõe)
aleksei.z@mhk.edu.ee


Inga Zemit

Õpetaja (Emajõe)
inga.zemit@mhk.edu.ee

Valgejõe õppekeskus (44)

Pille Vaiksaar

Director
5348 4171
pille.vaiksaar@mhk.edu.ee

Reception time:

Eelneval kokkuleppel

Merike Nakström

Head of the learning center
5647 3406
merike.nakstrom@mhk.edu.ee


Merle Penek

Secretary
528 9696
merle.penek@mhk.edu.ee


Virge Messer

Õppealajuhataja (Valgejõe)
5301 0008
virge.messer@mhk.edu.ee


Rauno Klaos

Järelevalve peaspetsialist
5688 0744
rauno.klaos@mhk.edu.ee


Toivo Kähari

Järelevalve koordinaator (Valgejõe)
5333 1121
toivo.kahari@mhk.edu.ee


Jelena Karpova

Kooliõde (Valgejõe)
5305 2981
jelena.karpova@mhk.edu.ee


Merle Vill

Vanemsotsiaalpedagoog
5625 3175
merle.vill@mhk.edu.ee


Gerly Kättmann

MDFT terapeut
gerly.kattmann@mhk.edu.ee


Katrin Harjus

Sotsiaalpedagoog (Valgejõe)
5625 3179
katrin.harjus@mhk.edu.ee


Kairi Kruusamäe

Sotsiaalpedagoog (Valgejõe)
5625 3174
kairi.kruusamae@mhk.edu.ee


Natalija Loginova-Mametova

Sotsiaalpedagoog (Valgejõe)
5685 6900
natalija.loginova-mametova@mhk.edu.ee


Ivo Paju

Sotsiaalpedagoog (Valgejõe)
5625 3180
ivo.paju@mhk.edu.ee


Pernilla Prual

Sotsiaalpedagoog (Valgejõe)
5335 9232
pernilla.prual@mhk.edu.ee


Tea Valdre

Sotsiaalpedagoog (Valgejõe)
5625 3172
tea.valdre@mhk.edu.ee


Mihkel Velström

Psühholoog (Valgejõe)
529 8396
mihkel.velstrom@mhk.edu.ee


Marina Annus

IT-spetsialist/haridustehnoloog (Valgejõe)
5625 3176
marina.annus@mhk.edu.ee


Toitlustus ja söökla

Majandusspetsialist (Valgejõe)


Hede Alapert

Õpetaja (Valgejõe)
hede.alapert@mhk.edu.ee


Tea Grauberg

Õpetaja (Valgejõe)
tea.grauberg@mhk.edu.ee


Nadežda Jevtšišina

Õpetaja (Valgejõe)
nadezda.jevtsisina@mhk.edu.ee


Eve Kasekamp

Õpetaja (Valgejõe)
eve.kasekamp@mhk.edu.ee


Jelena Kõre

Õpetaja (Valgejõe)
jelena.kore@mhk.edu.ee


Valentina Komarova

Õpetaja (Valgejõe)
valentina.komarova@mhk.edu.ee


Tatiana Lavronenko

Õpetaja (Valgejõe)
tatiana.lavronenko@mhk.edu.ee


Leena Lesnõh

Õpetaja (Valgejõe)
leena.lesnoh@mhk.edu.ee


Agni Lumiste

Õpetaja (Valgejõe)
agni.lumiste@mhk.edu.ee


Kati Palmsalu

Õpetaja (Valgejõe)
kati.palmsalu@mhk.edu.ee


Riho Peil

Õpetaja (Valgejõe)
riho.peil@mhk.edu.ee


Urmas Piksar

Õpetaja (Valgejõe)
urmas.piksar@mhk.edu.ee


Vladislav Reznitšenko

Õpetaja (Valgejõe)
vladislav.reznitsenko@mhk.edu.ee


Svetlana Saar

Õpetaja (Valgejõe)
svetlana.saar@mhk.edu.ee


Nataliya Shelabotina

Õpetaja (Valgejõe)
nataliya.shelabotina@mhk.edu.ee


Mart Teder

Õpetaja (Valgejõe)
mart.teder@mhk.edu.ee


Anatoly Buchenkov

Ringijuht (Valgejõe)
anatoly.buchenkov@mhk.edu.ee


Tiiu Saluste

Õpetaja (Valgejõe)
tiiu.saluste@mhk.edu.ee


Peeter Vaikmaa

Õpetaja (Valgejõe)
peeter.vaikmaa@mhk.edu.ee


Aleksei Zamošnikov

Õpetaja (Valgejõe)
aleksei.zamosnikov@mhk.edu.ee


Diana Väli-Kurnikov

Huvijuht (Valgejõe)
5686 8410
diana.vali@mhk.edu.ee


Margit Kalda

Sotsiaalpedagoog (Valgejõe)
5684 4857
margit.kalda@mhk.edu.ee


Merit Vellemäe

Sotsiaaltöö spetsialist (Valgejõe)
5625 3173
merit.vellemae@mhk.edu.ee


Katrin Merila

Sotsiaalpedagoog (Valgejõe)
5335 9232
katrin.merila@mhk.edu.ee


Helgi Sumla

Õpetaja (Valgejõe)
helgi.sumla@mhk.edu.ee


Mare Kannikka-Sibrits

MDFT terapeut
5685 2480
mare.kannikka-sibrits@mhk.edu.ee

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Emajõe õppekeskus

General information
Map
Registrikood
70004471

Valgejõe õppekeskus

General information
Map
Registrikood
70004471